ZOOKONTAKT RODINNÝ PARK

V ZOOKONTAKT máte odteraz okrem návštevy vašich zvieracích obľúbencov možnosť zažiť aj množstvo jedinečných atrakcií pre deti a zábavné podujatia pre celú rodinu. Detský vláčik, loďky a obrovské pieskovisko či koncert alebo diskusný večer v obnovenom amfiteátri, výlet k nám je rodinným programom na celý deň!

ŽIVOT ZVIERAT ÚPLNE ZBLÍZKA

Nie nadarmo máme v názve kontakt: zvieratká máte u nás skutočne na dosah. Tam, kde fyzická blízkosť nie je kvôli bezpečnosti možná, sprostredkujú kontakt svojím pútavým výkladom naši šikovní ošetrovatelia.

Zistite viac
ZÁBAVNÝ RODINNÝ PARK - VŠETKY ATRAKCIE V CENE VSTUPNÉHO

Vodná strela, kolotoč či trampolína, pre deti sme pripravili dokonalú celodennú zábavu! A nielen to: vďaka reštauráciám a oddychovým zónam znamená výlet k nám aj oddych pre celú rodinu.

Zistite viac
PODUJATIA PRE MALÝCH AJ VEĽKÝCH

Zabavte sa s rodinou pri kultúrnych podujatiach v obnovenom amfiteátri. Spestrite svoj výlet predstavením, koncertom alebo diskusným večerom pod holým nebom už v júli!

Zistite viac

Vstupenky k nám si teraz kúpite aj online! Deti do 3 rokov majú vstup zdarma

A to s vynaložením minimálneho úsilia priamo na tejto webstránke. Stačí si zvoliť počet, zadať e-mail a po zaplatení vaše vstupenky nájdete vo svojej schránke.

Prípadne môžete ísť priamo na KAMAČO alebo GOPASS a nakúpiť tam.

ZOOKONTAKT – 15€

NOVINKY

Pripravované podujatia, špeciálne akcie či ponuky práce: všetko zo života v ZOOKONTAKT na jednom mieste.

OTVÁRACIE HODINY

Otvorení sme denne od 09:00 do 19:00 a to v každom počasí! Tešíme sa na vašu návštevu.

PRE NÁVŠTEVNÍKOV

Pred výletom k nám si pozorne prečítajte návštevný poriadok. Dozviete sa, ako sa bezpečne pohybovať po areáli, a aj to, že zvieratká je možné kŕmiť len naším krmivom. Vstupom sa zaväzujete poriadok v plnom znení dodržiavať.

Zistite viac
PRE ŠKOLY

Navštívte nás so svojimi žiakmi do konca júna za výhodnú cenu a doprajte im oddych, možnosť upevniť vzťahy s kamarátmi a zážitok z bohatého programu plného zábavy. Vstup pre pedagogický dozor je zadarmo!

Zistite viac