NEOBYČAJNÝ RODINNÝ PARK

ZOOKONTAKT nie je obyčajná zoo či zábavný park. Spájame blízkosť k zvieratkám s atrakciami pre deti a zaujímavými podujatiami pre celú rodinu! Výlet k nám je tak bohatým programom na celý deň.

ŽIVOT ZVIERAT ZBLÍZKA

V ZOOKONTAKT sa staráme o zvieratá, ktoré z rôznych dôvodov nevedia prežiť vo voľnej prírode a sú odkázané na pomoc človeka. Zabezpečujeme im nepretržitú starostlivosť a ochranu a zároveň dbáme na to, aby si zvykli na kontakt s človekom a budovali tak vzájomnú dôveru. Napriek tomu, že je to náročný proces, baví nás zo všetkého najviac.

Nie nadarmo máme v názve kontakt: život zvierat máte u nás skutočne nadosah. Kde fyzická blízkosť kvôli bezpečnosti nie je možná, sprostredkujú kontakt naši ošetrovatelia pomocou výkladu. Vždy vám vopred vysvetlia, aký druh kontaktu je pri zohľadnení fyziologických potrieb zvierat možný.

ZÁBAVA PRE MALÝCH AJ VEĽKÝCH

V našom parku nájdete množstvo atrakcií pre deti. Vodná strela, trampolína či kolotoč sa postarajú o dokonalú adrenalínovú zábavu, lodičky a pieskovisko zasa poskytnú možnosť bezpečnej hry pre tých najmenších. Starších poteší 18-jamkový minigolf a svet miniatúr 12 najvýznamnejších stavieb sveta. A nielen to: vďaka reštauráciám a odpočinkovým zónam znamená výlet k nám aj oddych pre celú rodinu.

PODUJATIA PRE CELÚ RODINU

Tohtoročná novinka, obnovený amfiteáter pre 2 400 divákov, prináša možnosť zábavy a kultúrneho vyžitia pre celú rodinu. Svoj výlet k nám od tohto leta môžete spestriť predstavením, koncertom alebo diskusným večerom pod holým nebom. Pripravujeme skvelé akcie so známymi tvárami a kvalitným programom!

Nezabudnuteľný zážitok pre celú rodinu

14.09.2019 / Renata

Veľmi pekné miesto, zážitok so zvieratkami. K niektorým sa priblížite radi, k iným máte rešpekt.

19.08.2019 / Belugia

Veľmi krásny zážitok, ZOO nádherná, zvieratká úžasné. Veľká vďaka celému personálu :)

08.08.2017 / Frantisek

Ďakujeme, že sme mali možnosť navštíviť ZOO. Deťom aj dospelým sa návšteva páčila, pán sprievodca bol veľmi milý, s prehľadom odpovedal na zvedavé otázky detí aj dospelých.

19.06.2019 / materská škola Jakubovany

Síce už nie sme deti ale aspoň na chvíľu sme sa nimi zase stali.

21.06.2016 / Jana