Navštívte nás so svojou triedou!

Príďte k nám na školský výlet od apríla do konca júna za výhodnú cenu a doprajte svojim žiakom oddych, možnosť upevniť vzťahy s kamarátmi a zážitok z bohatého programu plného zábavy. Vstup pre pedagogický dozor je zadarmo!

ZVIERATKÁ

Program zahŕňa komentovanú prehliadku s našimi ošetrovateľmi, ktorí deti oboznámia so životom zvierat, ako lamy, medvede, levy, tigre a papagáje.

MOTÝLE

Špeciálnou súčasťou programu je možnosť prezrieť si expozíciu voľne lietajúcich motýľov vo Vtáčom dome a dozvedieť sa množstvo zaujímavostí o ich fascinujúcom živote.

FOTENIE S MASKOTMI

Milou spomienkou na školský výlet môže pre menšie deti aj pedagógov byť spoločná fotografia s našimi zvieracími maskotmi.

ATRAKCIE

Všetky deti po areáli prevezieme motorovým vláčikom. Starší odvážlivci môžu vyskúšať adrenalínovú vodnú strelu, tí mladší majú zasa loďky či kolotoč. Všetci sa môžu bezpečne a do sýtosti vyskákať na trampolíne a prezrieť si miniatúry 12 najvýznamnejších svetových stavieb!

Školský výlet za výhodnú cenu

Výhodná cena pre deti a vstup zadarmo pre pedagogický dozor.

DIEŤA
11 €
PEDAGÓG
0 €

Podmienky

Na rezerváciu je potrebné zaslať objednávkový e-mail s počtom a vekom detí na adresu vylety@zookontakt.sk aspoň 48 hodín pred príchodom.

Bezplatný vstup môže využiť jeden pedagóg na každú desiatku detí.

Počet detí v skupine nie je obmedzený a ponuka sa vzťahuje na žiakov a študentov materských, základných a stredných škôl do 20 rokov.

Po dohode vieme za poplatok sprostredkovať dopravu zo stanice Liptovský Mikuláš s naším prepravcom.

Školské výlety je možné rezervovať výlučne v dňoch školského vyučovania, mimo víkendov a školských prázdnin.