ZOOKONTAKT RODINNÝ PARK

V ZOOKONTAKT máte odteraz okrem návštevy vašich zvieracích obľúbencov možnosť zažiť aj množstvo jedinečných atrakcií pre deti a zábavné podujatia pre celú rodinu. Detský vláčik, loďky a obrovské pieskovisko či koncert alebo diskusný večer v obnovenom amfiteátri, výlet k nám je rodinným programom na celý deň!

ŽIVOT ZVIERAT ÚPLNE ZBLÍZKA

Nie nadarmo máme v názve kontakt: zvieratká máte u nás skutočne na dosah. Tam, kde fyzická blízkosť nie je kvôli bezpečnosti možná, sprostredkujú kontakt svojím pútavým výkladom naši šikovní ošetrovatelia.

Zistite viac
ZÁBAVNÝ RODINNÝ PARK

Vodná strela, kolotoč či trampolína, pre deti sme pripravili dokonalú celodennú zábavu! A nielen to: vďaka reštauráciám a oddychovým zónam znamená výlet k nám aj oddych pre celú rodinu.

Zistite viac
PODUJATIA PRE MALÝCH AJ VEĽKÝCH

Zabavte sa s rodinou pri kultúrnych podujatiach v obnovenom amfiteátri. Spestrite svoj výlet predstavením, koncertom alebo diskusným večerom pod holým nebom už v júli!

Zistite viac

Vstupenky k nám si teraz kúpite aj online!

A to s vynaložením minimálneho úsilia priamo na tejto webstránke. Stačí si zvoliť počet, zadať e-mail a po zaplatení vaše vstupenky nájdete vo svojej schránke.

Prípadne môžete ísť priamo na KAMAČO alebo GOPASS a nakúpiť tam.

ZOOKONTAKT – 14€

NOVINKY

Pripravované podujatia, špeciálne akcie či ponuky práce: všetko zo života v ZOOKONTAKT na jednom mieste.

OTVÁRACIE HODINY

Otvorení sme denne od 10:00 do 19:00 a to v každom počasí! Tešíme sa na vašu návštevu.

PRE NÁVŠTEVNÍKOV

Pred výletom k nám si pozorne prečítajte návštevný poriadok. Dozviete sa, ako sa bezpečne pohybovať po areáli, a aj to, že zvieratká je možné kŕmiť len naším krmivom. Vstupom sa zaväzujete poriadok v plnom znení dodržiavať.

Zistite viac
PRE ŠKOLY

Navštívte nás so svojimi žiakmi do konca júna za výhodnú cenu a doprajte im oddych, možnosť upevniť vzťahy s kamarátmi a zážitok z bohatého programu plného zábavy. Vstup pre pedagogický dozor je zadarmo!

Zistite viac